US DIARY: WEEK #5

Premýšľam, že premenujem toto summary na food and drink diary. Tento týždeň sa niesol viac menej v duchu domácej pohody. Väčšinu dní pršalo, takže nás to von veľmi neťahalo a ak aj hej, tak sme vyrazili na nákupy alebo na miesta, kde sme už boli, a o ktorých som už písala. Tiež sme boli opäť v Seattle a ak by Vás zaujímalo, čo nové sme preskúmali, môžete si to prečítať TU. No, ale keď som už spomenula tie nákupy!! Musím sa pochváliť, zohnala som v H&M niekoľko vážne skvelých kúskov, z ktorých som nadšená. Akurát budem musieť vydržať do leta, aby som ich mohla nosiť. Jedinou výnimkou, ktorú môžem vytiahnuť zo skrine už teraz, je táto dokonalá riflová bunda, ktorú som si objednala online, pretože som ju nenašla v obchodoch a bola to jednoznačne láska na prvý pohľad.

Tiež tu všetci frčíme na NIKE teniskách!! Kúpiť si ich bolo opäť jedno z tých dobrých rozhodnutí, ktoré som urobila za posledný mesiac.
 JAR JE TU!! 
A ja nemôžem byť šťastnejšia. Milujem toto ročné obdobie, prichádzajúce teplo, spievajúce vtáčiky a zakvitnuté stromy.
To, že mám rada zvieratká som už raz písala a keď ich môžem hladkať a hrať sa s nimi, vtedy som najšťastnejšia na svete. Tohto psíka som zbadala v jednom obchode a bol úplne úžasný. Očividne je zvyknutý, že sa s ním ľudia fotia a mne tým urobil neskutočnú radosť. Na tej druhej fotke sa zbližujem s rajami, ktoré som mohla vidieť v Tacoma ZOO.
Prišiel nás pozrieť aj symbol Ameriky.
Starbucks sme stále. V Prahe ho celkom obchádzam, pretože ma tam okrem jesenného Pumpkin Spice Latte a zimného Gingerbread Latte nič neláka, ale ak zistím, že tam majú Matcha Latte, som si istá, že sa opäť skamošíme. No a čučoriedkový muffin je samozrejmosť.
Takéto večere sú pre mňa veľmi vzácne, pretože toto si v Prahe nepripravím. Čerstvý tuniak pokvapkaný limetkovou šťavou a mušle. Bol to skvelý zážitok, akurát mne bolo dosť zle z tej surovej ryby, pretože môj žalúdok na také veci nie je zvyknutý. No a mušle som jedla prvýkrát a bolo to super, celkom diétne jedlo.
SUSHI milujem, k tomu niet čo dodať.
Jedna z najlepších zmrzlín, aké som kedy mala.
No a na záver poďme k mojej drink challenge. Ide mi to lepšie ako ktorékoľvek iné predsavzatie, aké som si kedy dala, haha. Najnovšie môžem do svojej alkoholovej zbierky zaradiť vodku s ústricou. Na dne pohára bola špeciálna omáčka na nej plávala ústrica vo vodke. Vidličkou sme si to premiešali a šupli do seba. Bolo to čudné, ale vyskúšala som. Tiež som konečne našla bar, v ktorom vedeli pripraviť môj obľúbený letný drink Aperol Spritz a vyskúšala som tiež ochutené saké s citrusovým džúsom. No a v ľadničke sme dostatočne zásobení s Jelloshots, pretože mi to strašne chutí a neskutočne ma bavia. Dobre mi to ide, však? Máte ešte niekto nejaký návrh, čo by som určite mala vyskúšať? Tak a ja sa tu s Vami rozlúčim a teším sa na ďalšie články, ktoré Vám budem písať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *