US DIARY: WEEK #2

Ani neviem ako a ďalší týždeň je fuč. Vždy som chcela fungovať tak, že ráno skoro vstanem, celý deň mám nabitý program a večer odpadnem od únavy do postele. Momentálne tak existujem a veľmi si to užívam. Päť dní výlety, fotenie, zážitky a dva dni práca, písanie a naberanie energie. Ideálny týždeň, však? Dúfam, že sa nič nezmení, keď sa vrátim späť na Slovensko, haha. 

Amerika je super. Ja síce stále viac fandím Európe, ale veľmi si to tu užívam. Som maximálne uchvátená množstvom a kvalitou potravín. V poslednej dobe som si veľmi obľúbila mrazené ovocie, viete si predstaviť jesť len tak mrazené ovocie (čučoriedky, jahody, maliny)?? Podľa mňa u nás doma takéto veci nemajú vôbec chuť. No tu by som jedla mrazené čučoriedky stále.
Tým, že bývame pri mori, tak všade na rohu predávajú morské plody, ale že fakt všade. To je ďalšia vec, ktorú milujem a u nás doma nenájdem. Aj v obchodoch s oblečením je to zaujímavé. Veľkosti, ktoré si kupujem v Európe sú mi tu moc veľké, takže som si ešte nič nekúpila, lebo si neviem nájsť správnu veľkosť. Všade kam prídete sa Vás všetci predavači a zamestnanci automaticky pýtajú ako sa máte, aký ste mali deň a tak. 
Tak to bol taký malý súhrn mojich dojmov, teraz môžeme prejsť na niečo farebnejšie. Opäť tu mám pre Vás fotky, ktoré sa mi cez ten týždeň nazbierali. Je to mix kadečoho, od jedla až po selfíčka. Tak poďme na to.
Minulý víkend sme boli navštíviť rodičov Randyho, môjho krstného, ktorí bývajú blízko nás. Ich rodina je veľmi veľká ale často sa stretávajú a trávia čas pokope, čo je veľmi pekné. Na fotke môžete vidieť tak tretinu z celej rodiny.
Severozápadná časť štátu Washington, kde bývame, je plná lesov a krásnej prírody. 
Viete si predstaviť, že by ste mali takúto záhradu??
U nás doma je to tiež podobné a sem tam máme takúto návštevu. V taktom prípade ja behám po záhrade s foťákom a teším sa z toho ako malé decko.
Jediné dve veci, ktoré som si tu zatiaľ kúpila sama pre seba, sú tento najrozkošnejší macko a biele NIKE tenisky. Macko sa volá Honey a mne sa konečne lepšie spáva
MDŽ sa v Amerike neoslavuje, napriek tomu, že tu tento sviatok vznikol. Takže sme si urobili radosť samé sebe a kúpili sme si krásnu kyticu tulipánov, ktorých je teraz všade veľmi veľa a to je jeden z dôvodov, prečo mám tak rada jar (ktorá sem do Kingston ešte ani zďaleka neprichádza).
Mám tu aj nejaké domáce jedlé výtvory. 
Môj nový najobľúbenejší šalát s krevetami. 
Grécky jogurt zmiešaný s matcha práškom a s mrazeným ovocím.
Domáca oriešková zmrzlina
Chia puding s mrazeným ovocím
A jedna pekná ružová smoothie bowl.
Samozrejme, že často jeme aj mimo domu. Napríklad tieto dva šaláty boli skvelé.
Definitívne najfotogenickejší koláčik, aký som tu videla.

A tento je zas najlepší, aký som tu jedla. Mini key lime pie.

Bez komentára.


Milujem tieto popcornové movie nights.

Zopár selfíčok sa tiež urobilo.

Západy slnka pri mori sú top.

Najobľúbenejšia

Takže takto nejak (výborne, skvele, najlepšie) sa tu máme. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *