US DIARY: WEEK #1

Tak mám za sebou prvý americký týždeň a bol viac než skvelý. Počasie mi tu pripomína skôr Anglicko, pretože prší, sneží, svieti slnko alebo všetko naraz. Ako zázrakom nám ale vychádzajú všetky plánované výlety, čo znamená veľa pekných fotiek. Tak som sa rozhodla vytvoriť novú sériu článkov US Diary, kde Vám budem postovať všetky fotky, ktorých by bola škoda, keby ostali len v mojom mobile. Tak poďme na to.
Celý prvý týždeň som sa budila medzi 3-4 ráno, čo bolo miestami kruté, ale aspoň som si mohla písať so všetkými kamarátmi, ktorých mám doma. Je medzi nami 9-hodinový rozdiel, takže si stále všetci píšeme len dobré ráno a dobrú noc. Jedno skoré ráno sme sa s krstnou vybrali na pláž, ktorú máme asi 15 minút pešo z domu, aby sme stihli východ slnka. Stihli sme a bolo to úchvatné.

Hovorí sa, že v Amerike je všetkého veľa a všetko je väčšie a iné. No a niečo na tom bude. Hneď v môj prvý deň sme išli na nákup do Costco, čo je veľkoobchod, asi niečo podobné ako u nás Metro.
Takže: neviete si vybrať sirup do kávy??

Seafood Seafood Seafood
Ešte živý seafood 

Frozen Yogurt, ale čo to má s jogurtom spoločné, to neviem.

Prvá americká selfie!!
Neviem, či som len ja taká neinformovaná, ale robia Matcha latte v Starbucks v Prahe?? Lebo tu nič iné ani nepijem.
Robili sme domáce Tacooooos a bolo výborné!!
Prvý krát som pila Kombucha. Je to perlivý, fermentovaný nápoj z čaju. Najskôr mi to prišlo čudné, no potom som si na tú chuť zvykla a myslím že budeme kamaráti.
Takzvaný Garage Sale. Otvoríte garáž, vyložíte veci, ktoré už nepotrebujete, pridáte cenovky a predávate, vyjednávate a zarábate.
Keď budem umierať, nech moja mapa vyzerá takto prosím.

No a jedna selfie na záver, nech viete, že sa máme dobre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *