Alps – photo challenge

Alpy sú neskutočne fotogenické. Keďže nám vyšlo počasie úplne dokonale, mala som chuť fotiť všetko a všade a z každého uhla. V prvom článku o našej zimnej dovolenke som spísala nejaké to hlavné info o tom, kde sme boli, kde sme bývali a že sme sa tam mali úplne úžasne. V dnešnom článku chcem spomenúť pár konkrétnych chvíľ.

Schádzali sme svah, mali sme na pláne ísť už domov. Akurát sme vychádzali z kabínkovej lanovky, keď sme s Martinom zbadali napravo od budovy taký malý kopček. Zamierili sme tam s tým, že si urobíme spoločnú fotku s výhľadom na Alpy za nami. Pozadie to teda bolo nádherné. Mne sa podarilo z kopčeka trošku zliezť a keď som sa obzrela, v tom sa mi vnukla myšlienka na super zábery. Tak som poprosila svoju posádku, nech sa rozbehnú a vyskočia a že ja ich skúsim zachytiť. Ku podivu to vyšlo hneď na prvý krát z čoho som bola nadšená a takto nejak začala naša photo challenge v Alpách.

S týmto sa asi prihlásim do nejakej foto súťaže, pretože ja doteraz neviem, ako sa nám to podarilo. A nie je to žiadny Photoshop!!

Behind the scenes – pred a po!

Následne sme vymýšľali potom už všade. Chalanov som fotila ako skáču, čo nie vždy vyšlo, tak sme si to museli znova a znova vyjsť. Výhliadkám sme dávali úplne iný rozmer. Myslím si, že tieto fotky ma v konečnom dôsledku bavia omnoho viac než tie klasické, i keď aj tie mám veľmi rada. 

Takže vyzývam do photo challenge aj teba! Urob aj ty svoje fotky trochu iné!

One Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *