Seattle: Day 2

Táto crew sa vydala opäť spolu do Seattle. Máme toho toľko na pláne a síce som sem prišla na dva a pol mesiaca, neviem, ako to ideme stihnúť. Takže sme museli prehodnotiť stratégiu a tá nová znie: prší-neprší, výletujeme!! Pretože prší stále. Každý deň.
V sobotu sme mali konečne všetci voľno, takže sme mohli ísť spolu do Seattle. Výnimočne nepršalo, ale rovno lialo. Takže sme museli za naplánovanú ZOO nájsť adekvátnu náhradu. Myslím, že sa nám to aj podarilo, pretože sme sa presunuli len o jeden level nižšie. Pod vodu. Aquarium v Seattle tvorí veľký komplex s mnoho mnoho akváriami s tými najkrajšími rybkami. Musím sa ale priznať, že som od toho čakala niečo viac. Neviem, na fotkách mi to prišlo také viac veľkolepé a ešte k tomu tam bolo strašne veľa ľudí. Samozrejme sme si ale užili spolu strávený čas a to, že sme sa mohli schovať pred dažďom.
Gigantická tichomorská chobotnica

PHOTO BOMB
Teraz si predstavte, že si kráčate po krásnom veľkomeste ako je Seattle a zrazu sa ozve taký výbuch, že ostanete stáť ako prikovaný k zemi. A hneď potom ďalší. S neistotou, čo sa deje, prejdete za roh ďalšej ulice a zbadáte policajné autá a odstavenú dopravu. Toto nevyzerá dobre. V tejto dobe, v ktorej žijeme, si jednoznačne v takejto situácií nepredstavíte niečo, kde by ste chceli byť. Keď ale prídete bližšie, zistíte, že nik nepanikári, nik neuteká. Čo sa to deje? Ďalší výbuch. A za ním opäť jeden a ešte hlasnejší. No a nakoniec sa ukáže, že to len Američania začali oslavovať deň svätého Patricka o týždeň skôr. Že sme sa práve stali súčasťou populárneho sprievodu. A že majú asi ozaj kvalitný kanón, s ktorým robia taký rachot, že polka Seattle musí panikáriť, ak o tom nevie.   

Na obed sme sa stavili opäť v tej istej čínskej reštaurácií, lebo tie nudle s krevetami boli proste božské.
Cheesecake s jahodami. Jedna porcia pre päť ľudí. Stačilo.
Cowgirl zo mňa nebude.
Po obede sme sa rozhodli, že skočíme do H&M, pozrieť a možno aj kúpiť nejaké nové veci. Je to môj naj naj naj najobľúbenejší obchod na svete a po zistení, že všetky americké veľkosti sú úplne iné ako naše, a že mi v podstate nič nesedí, mi bolo fakt smutno. Cestou tam sme sa ešte zastavili v „klobúkovom“ obchode, ale hmm, asi to nebude môj štýl. 
Jedna nechutne farebná žuvačková stena v Seattle.

A naopak jeden veľmi chutný frozen yogurt s príchuťou lemon cheesecake.

A na konci výletu sa nebo nad nami zľutovalo a poslalo nám trochu slnka. Ď.
Ako vidíte, veľmi si užívam chvíle strávené s celou rodinou. Dúfam, že ich bude ešte veľa.  
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *